LALE BÖREK
2007 yılında bir aile şirketi olarak Ümraniye'de üretim çalışmalarımıza başladığımız Lale Börek, damak tadınıza uygun olarak geliştirdiği börek çeşitleriyle sofralarınızda var olmaktadır. Kayserili bir aile tarafından kurulan firmamız yöresel lezzetleri de bünyesinde barındırarak damak zevkinize göre ürünler çıkarmanın farklılığını ortaya koymaktadır. Tüm börek çeşitlerini bünyesinde özenle hazırlayan firmamız, geniş servis ağıyla da hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Siparişlerinizi ev ve işyerlerinize anında ulaştırılmaktadır. Bize telefon veya mail yoluyla ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Tereyağlı su böreği, tereyağlı baklava ve kadayıfın çok özel lezzetlerini, katkı maddeleri, fabrikasyon imalat, farklı saklama ve pişirme teknikleri ile yok etmeden, tamamen geleneksel, doğal ve taze biçimde size sunuyoruz. Evinizin mutfağı prensibiyle hareket eden firmamız misafirlerinize eşsiz lezzetler sunmanız için ürünlerini özenle hazırlamaktadır. Tüm börek çeşitlerinin yanısıra Kayseri Mantısı, Zeytinyağlı Sarma ve eşsiz kurabiye çeşitleriyle de ön plana çıkan Lale Börek size ayrı bir lezzet noktası oluşturmaktadır.

Hijyenik kaliteli ve lezzetli ürünlerin yeri Lale Börek...
VİZYONUMUZ
Tüm ürünlerimizde kalitemizi sürekli artırarak, sektörde eşsiz bir lezzet yeri oluşturmak.
MİSYONUMUZ
Sürekli yeniliklere açık olup, yeni ürünler ve yeni lezzetler peşinde olmak için çaba sarfetmek. Sorunlara akılcı çözümler üreterek, sektörde adımızı sürekli yüceltme gayreti içinde olmaktır.